AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-08-03
Berlińska Noc Muzeów
Szukasz ciekawych opcji na zakończenie wakacji? Pojedź do Berlina i przeżyj niezapomnianą noc podczas Długiej Nocy Muzeów! Do 02:00 w nocy będziesz mógł podziwiać najpiękniejsze eksponaty i uczestniczyć w najlepszych wydarzeniach kulturalnych.
 
Tej nocy otwarte zostaną obiekty, które normalnie nie są dostępne dla zwiedzających, odbędą się liczne koncerty, pokazy taneczne, warsztaty tematyczne i pokazy filmowe. Podczas berlińskiej nocy muzeów na pewno każdy znajdzie coś dla siebie: Tego wieczoru usłyszymy m.in. barwny cykl Modesta Musorgskiego „Obrazki z wystawy”, w wykonaniu berlińskiej orkiestry - Deutschen Kammerorchester Berlin. Dach budynku Bertelsmann zamieni się w taras widokowy skąd rozciągnie się widok na zachód słońca i panoramę starego miasta. W Muzeum Komunikacji fani Gwiezdnych Wojen będą mieli okazję zrobić sobie zdjęcie z Darth Vaderem, a miłośnicy samochodów na pewno powinni zajrzeć do Muzeum Trabanta, by poznać historię klasyka motoryzacji.
 
 
 
 
W ciągu jednej nocy będzie można odwiedzić kilkadziesiąt miejsc, zobaczyć tysiące eksponatów i skorzystać z ponad 700 przygotowanych atrakcji. Całe wydarzenie potrwa od godziny 18:00 do 2:00 w nocy, z soboty na niedzielę 29 sierpnia 2015 roku. Ze wszystkich punktów programu będzie można korzystać w ramach jednego biletu wstępu, który uprawnia do darmowych przejazdów środkami komunikacji publicznej. Uruchomione zostaną również linie kursujące po specjalnie wyznaczonych na ten wieczór trasach. 
 
Ceny biletów:
Bilet normalny: 18 €,
Bilet ulgowy: 12 €
Dzieci do lat 12 - bezpłatnie
Więcej informacji i zakup biletów on-line na stronie wydarzenia: http://www.lange-nacht-der-museen.de/de/

Jak co roku BP Interglobus Tour zapewnia przejazd na to wyjątkowe wydarzenie. Koszt przejazdu to 89 zł/os. w obie strony. Cena obejmuje przejazd komfortowym autobusem, oraz ubezpieczenie na czas przejazdu.
Bilety możesz zarezerwować on-line: http://www.interglobus.pl/Ticket2.aspx
 
Wyjazd ze Szczecina odbędzie się 29.08 o godz. 15.00 spod biura BP. Interglobus, wyjazd powrotny z Berlina 30.08 o godz. 03.00. Szczegółowe informacje dotyczące przejazdu w naszym Biurze Obsługi Klienta, tel. 91 48 50 422.