AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-05-15
Nowość! Poznań Ławica od 59 zł! Transfery na 5 lotnisk ze Szczecina!
Goleniów, Berlin Tegel, Schönefeld, Poznań Ławica, Warszawa Okęcie - właśnie na te lotniska dojedziecie z Follow me! W sumie ponad 30 połączeń dziennie, darmowe wi-fi, nowoczesne pojazdy Mercedes i gwarancja punktualności, dzięki której rozpoczniecie swoje wakacje w dobrym nastroju!
 
 
 
 
Nasza kompleksowa oferta transferów na lotniska obejmuje:
1. Lotnisko Goleniów – pod wszystkie przyloty i wyloty tzw. linii low cost
2. Berlin Tegel – 8 połączeń dziennie
3. Berlin Schönefeld – do 15 połączeń dziennie
4. Warszawa Okęcie (połączenie Flixbus do Warszawy Zachodniej, następnie 15 min SKM na Okęcie)
5. Poznań Ławica (NOWOŚĆ!)

Nowością w naszej ofercie są transfery na lotnisko Poznań Ławica w atrakcyjnej cenie. Obsługę transferów rozpoczniemy z dniem 21.06.2019 r., a sprzedaż rozpoczynamy 15.05 . Do 15.06.2019 r. obowiązuje cennik First Minute.

Przejazdy na lotnisko Poznań Ławica realizujemy na zasadzie transferów grupowych minibusami, łącząc pasażerów jadących w podobnych godzinach.

Zalety transferów:
- elastyczny czas wyjazdu i powrotu, dostosowany do zmieniających się godzin odlotu i przylotu szybki dojazd na lotnisko z możliwością zamiany godziny odjazdu do 48h przed planowanym przejazdem,
- szybki czas dojazdu,
- możliwość odbioru bezpośrednio z domu,
- atrakcyjna cena przy wysokim standardzie przejazdów
- foteliki dla dzieci, Wi-Fi,
- połączenie realizowane we współpracy z lotniskiem Poznań Ławica, dzięki czemu po analizie planu wylotów i przylotów proponujemy orientacyjne godziny wyjazdów.

Orientacyjne godziny wyjazdów ze Szczecina: 1:00, 4:30, 7:30, 10:30, 14:00
Orientacyjne godziny wyjazdów z Poznania: 9:30, 11:30, 14:30, 18:30, 21:30

.
Jak dokonać rezerwacji transferu na lotnisko Poznań Ławica?
Wyślij na adres biuro@followme.pl dane pasażerów, datę przejazdu i godzinę przejazdu (na etapie rezerwacji można podać orientacyjną godzinę przejazdu). W mailu zwrotnym otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. W przypadku zmiany godziny poinformuj nas jak najszybciej o nowej godzinie wylotu lub przylotu.Jak dokonać rezerwacji transferu na lotniska w Berlinie , Goleniowie i Warszawie?
Bilety na transfery liniowe na lotniska w Berlinie, Goleniowie i Warszawie można rezerwować z wyprzedzeniem na stronie https://www.interglobus.pl/rezerwacja-biletu.html, a przejazdy indywidualne, także w wariancie ridesharingu, mailowo pod adresem biuro@followme.pl.