AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-05-23
Lotnisko Berlin Schonefeld - informacje podstawowe
Lotnisko Berlin Schonefeld – informacje podstawowe:
Oficjalna nazwa: Port lotniczy Berlin Schonefeld

Kod IATA: SXF
 
Kod ICAO: EDDB

Liczba pasażerów: 12 865 312 (2017 r.)

Lotnisko Berlin Schonefeld przyloty: https://www.berlin-airport.de/pl/podrozni-sxf/przyloty-i-odloty/przyloty/index.php

Lotnisko Berlin Schonefeld odloty: https://www.berlin-airport.de/pl/podrozni-sxf/przyloty-i-odloty/odloty/index.php

Berlin Schönefeld jak dojechać?
 
Najwygodniejszym dojazdem do lotniska Berlin Schonefeld jest transfer lotniskowy z Follow me!. Każdego dnia oferujemy 15 połączeń ze Szczecina do portu lotniczego Schonefeld dzięki czemu, idealnie dopasujesz godzinę wyjazdu pod przyloty i odloty z lotniska.
 
Lotnisko w Berlinie Schonefeld położone jest na 18 km na południe od centrum Berlina. W swojej ofercie posiada loty blisko 40 przewoźników w tym m.in. easyJet, Ryanair, Wizz air, Aeroflot czy Norwegian. Lotnisko Schonefeld oferuje ponad 120 kierunków podróży!

Wybierając transfer na lotniska z Follow me! masz gwarancje dojazdu na czas! Oferujemy nowoczesne autokary i busy, wyposażone w komfortowe fotele, klimatyzację, wi-fi, gniazdka 230V, złącze USB. Przystanek zlokalizowany jest przed terminalem B berlińskiego lotniska. Parking przy lotnisku Berlin Schonefeld jest drogi, dlatego najbardziej komfortową i ekonomiczną wersją jest wybór transferu na lotniska.
 
Autobusy Szczecin Berlin Schonefeld kursują 15x dziennie! Za bilety za przejazd na trasie Szczecin Berlin SXF zapłacisz już od 17 zł. rozpoczyna trasę z przystanku przy Dworcu PKP Szczecin Główny.

Bus Szczecin Berlin SXF
Dostępne przystanki Follow me! na trasie Szczecin Berlin Schonefeld:
Dworzec PKP Szczecin Główny - Przy Dworcu zlokalizowany jest główny przystanek Follow me! Znajduje się on bezpośrednio przy Dworcu Szczecin Główny, zaraz za tzw. starą kładką.
Szczecin Reda – przystanek dla podróżujących na trasie Berlin Szczecin, znajduje się na wysokości stacji Shell. Nie jest obsługiwany na trasie Szczecin Berlin.
Szczecin Warzymice - Przystanek znajduje się przy Drodze Krajowej 13, przy Czerwonej Torebce.
Kołbaskowo mały Orlen - Przystanek jest zlokalizowany na zjeździe z autostrady A6 w kierunku Szczecin Centrum, na stacji paliw tzw. „Małym Orlenie”.

Rezerwacja biletów na lotnisko Berlin Schonefeld: https://www.interglobus.pl/Ticket2.aspx

Airport Taxi, Business Class
 
Z Follow me! możesz skorzystać z oferty indywidualnych przejazdów na lotnisko, komfortowymi samochodami Mercedes E-class. Transfer indywidualny to przejazd dostosowany do potrzeb klienta. To pasażer ustala godzinę wyjazdu, miejsce oraz trasę przejazdu. Przejazdy Business Taxi zarezerwujesz pod mailem: rezerwacje@followme.pl

Pogoda Berlin Schonefeld:
Sprawdź pogodę panującą obecnie nad lotniskiem Berlin Schonefeld -> https://weather.com/pl-PL/pogoda/dzisiaj/l/5ca23443513a0fdc1d37ae2ffaf5586162c6fe592a66acc9320a0d0536be1bb9

Adres lotniska:
Port lotniczy Berlin-Schönefeld
Flughafen Berlin-Schönefeld
12521 Berlin, Germany

Szukasz informacji o innych przejazdach ze Szczecina na lotniska?
Lotnisko Goleniów -> https://www.interglobus.pl/lotnisko_goleniow_podstawowe.html
Lotnisko Berlin Tegel ->
Lotnisko Poznań Ławica -> https://www.interglobus.pl/poznan_lawica_info.html