AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-04-12
Podróż służbowa połączona z urlopem?
Łączenie wyjazdu służbowego z kilkudniowym urlopem to coraz popularniejsza forma podróżowania, którą proponuje wielu pracodawców. Jeśli podróże służbowe są ważną częścią Twojej pracy, wykorzystaj je na zwiedzanie i korzystanie z dodatkowych atrakcji.

Za oceanem łączenie wyjazdu służbowego z kilkudniowym urlopem to niezwykle popularny model wyjazdów biznesowych – aż 60% wyjazdów zaplanowanych jest tam w taki właśnie sposób. Również polscy pracodawcy coraz częściej proponują swoim pracownikom przedłużenie wyjazdu o kilka dni, by wykorzystać odległą nieraz podróż na zwiedzanie czy relaks. Jeśli podróżujesz służbowo i nie korzystasz z takiej możliwości, warto zaproponować to swojemu pracodawcy.
 
Najczęściej polega to na tym, że z własnych pieniędzy dopłacasz za dodatkowe dni pobytu w hotelu oraz ewentualnie za przelot osoby towarzyszącej za dodatkowe dni urlopu, wykorzystujesz też kilka dni z przysługującego Ci urlopu. Dlaczego zyskuje na tym też Twój pracodawca? Bo dzięki temu wracasz o wiele bardziej usatysfakcjonowany swoją podróżą, wypoczęty po męczącym szkoleniu czy negocjacjach i gotowy do realizacji nowych zadań.
 
Chcesz wiedzieć więcej o łączeniu podróży służbowej z urlopem? Zapytaj nasz dział Business Travel Management, który może pomóc Twojemu pracodawcy w organizacji Twojej podróży połączonej z krótkim urlopem.