AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2018-09-13
Organizacja podróży służbowej łatwiejsza niż myślisz!
W każdej firmie, prędzej czy później, pojawia się potrzeba zorganizowania podróży służbowej. Im dłuższa podróż, tym więcej decyzji do podjęcia, zadań do wykonania i kosztów do poniesienia. Możesz jednak zdać się na nas. Zadbamy o organizację Twojego wyjazdu od pierwszej do ostatniej minuty! Zaoszczędzisz czas i nawet do 23% kosztów podróży!


Każdy etap podróży służbowej wiąże się z koniecznością dokonania odpowiednich wyborów - przewoźnika, hotelu, transferów lokalnych do miejsca przeznaczenia. Prawidłowo zaplanowana podróż to mniej straconego czasu na miejscu, na lotniskach i przykrych niespodzianek. Postanowiliśmy Ci to ułatwić i zaoferować profesjonalną obsługę i kompetentną pomoc w planowaniu każdego z etapów podróży.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Komfortowy i bezpieczny dojazd na lotnisko
Jeśli w czasie Twojej podróży konieczny jest lot samolotem, zadbamy o wygodny dojazd na lotnisko. Możemy zaproponować Ci przejazd autokarem liniowym na lotniska w Berlinie i Goleniowie, a także indywidualny przejazd Business Taxi. Dzięki rozbudowanej siatce połączeń oraz flocie ponad 60 pojazdów dopasujemy pierwszy etap Twojej podróży do twoich wymagań i budżetu. Z nami dotrzesz zawsze na czas, bez stresu i zbędnego pośpiechu. Możemy Ci to w 100% zagwarantować!


Przelot
Właściwy wybór połączenia to zazwyczaj najważniejszy, jednocześnie wymagający największej wiedzy, element podróży. Na tym etapie oferujemy doradztwo doświadczonych konsultantów i kasjerów lotniczych. Korzystamy z globalnych systemów rezerwacyjnych, niedostępnych dla indywidualnych klientów, porównujemy połączenia i ceny w kilku źródłach, przedstawiamy optymalną wersję połączeń.

Transfery lokalne
Nie zawsze w docelowym miejscu jest lotnisko, do którego możemy dolecieć. Dlatego organizujemy lokalne transfery z lotniska do docelowego miejsca podróży czy hotelu. Sprawdzamy możliwości, analizujemy i doradzamy, jak w optymalny sposób dotrzeć do celu - rezerwujemy również bilety kolejowe, autokarowe. Brak ryzyka dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów poniesionych na miejscu, np. transferów/taksówki z lotniska do hotelu.

Ubezpieczenie
Dzięki właściwemu doborowi zakresu ubezpieczeń, którym również się zajmiemy, z uwzględnieniem dodatkowych opcji (choroby przewlekłe, sporty ekstremalne), Ty lub Twoi pracownicy będziecie czuli się pewnie i bezpiecznie w czasie całej podróży.

Wizowanie
Nasi konsultanci pomogą Ci w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do złożenia i uzyskania wizy, w tym wypełnianiu skomplikowanych formularzy wizowych czy dołączaniu wydruków rezerwacji lotniczych i hotelowych.


Co zyskujesz?
Organizacja podróży służbowej przez BTM to dla Ciebie ogromna oszczędność czasu. Obowiązek nadzoru nad wszystkimi rezerwacjami, na każdym jej etapie, przejmuje Twój indywidualny opiekun BTM. Po naszej stronie jest dopilnowanie wszystkich terminów potwierdzeń, płatności i dostarczenia dokumentów podróżnemu. Odciążamy nawet pasażera od obowiązku dokonywania odpraw online. Nad Twoja podróżą zawsze czuwa dostępny telefonicznie 24h/dobę helpdesk.

Korzystanie z usług BTM to także koszty podróży niższe nawet do 23%. Dzięki naszej współpracy z globalnymi serwisami rezerwacyjnymi, liniami lotniczymi i przewoźnikami, korzystasz z ich usług z rabatami, niedostępnymi dla klientów organizujących podróże samodzielnie. Dodatkowo BTM to kompleksowa obsługa płatności za podróż w jednym miejscu, a więc przejrzyste rozliczenia, przejęcie płatności i w efekcie jedna faktura za całą podróż. Księgowa będzie na tak!


BTM W skrócie:
 • Pełny plan podroży,
 • indywidualny opiekun i helpdesk 24h,
 • odbiór spod domu lub hotelu,
 • przejazd na lotnisko,
 • rezerwacja biletów lotniczych, kolejowych, promowych,
 • rezerwacja hoteli,
 • wynajem samochodów i zapewnienie przejazdów na miejscu pobytu,
 • ubezpieczenia podróżne,
 • wizy turystyczne,
 • rezerwacja biletów na wydarzenia, targi, konferencje,
 • podróż służbowa łatwiejsza niż myślisz! 
Kontakt