AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-08-07
City Break Bus - podpowiadamy co robić w Berlinie
Bilety na City Break Bus rozchodzą się jak świeże bułeczki! Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania i wszystkie bilety na wyjazd do Berlina w dniu 29.08 o godzinie 08:00 zostały już wyprzedane, mimo, że to dopiero za 3 tygodnie! Zachęcamy do rezerwacji biletów na wyjazd w niedzielę 30 sierpnia również o godz. 08:00, lub w piątek i sobotę o godz. 17: 00. Nie martwcie się, w Berlinie jest, co robić nawet, jeśli zostaniecie tam noc.

Podpowiadamy, co ciekawego można zobaczyć w stolicy Niemiec w niedziele, i nie tylko:
W centrum miasta mieści się największe na świecie cylindryczne akwarium, tak cylindryczne ?. Atrakcja nazywa się AquaDom i każdy powinien ją zobaczyć, bo robi niesamowite wrażenie. Wielbicieli sztuki czeka niesamowita gratka, również zlokalizowana w sercu miasta. Na Potsdamer Platz zobaczyć można ponad 450 genialnych eksponatów, których autorem jest Salvador Dali. Wystawiane dzieła pochodzą z prywatnych zbiorów z całego świata.

A jeśli praktykujesz wegański styl życia, to nie możesz przegapić Wegańskiego Festynu Letniego (Veganes Sommerfest Berlin). W dniach 28.08-30.08 Na Alexanderplatz odbędzie się największy Europie festiwal o tej tematyce. Oczywiście Berlin przepełniony jest stałymi atrakcjami, które każdy powinien zobaczyć: wielkie berlińskie ZOO, Muzeum Pergamońskie, Muzeum Sztuki Użytkowej czy np. genialne Muzeum Fotografii. To co? Widzimy się w Berlinie?