AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-03-13
Postaw na ECO! Nowa usługa Business Taxi
Follow me! stawia na ECO! Startujemy z nową usługą, dzięki której zmniejszymy emisję spalin, a pasażerowie obniżą koszty podróży niemal o połowę!

Aż 86% przejazdów Business Taxi realizowana jest w pojedynkę, a wiele z nich odbywa się o tej samej porze i w tym samym kierunku. Eco Business Class to usługa realizowana na zasadach przejazdów łączonych, dzięki której pasażerowie będą mogli podróżować bez obniżenia komfortu podróży w znacznie niższej cenie.

W Follow me! od zawsze dbamy o ekologię. Pojazdy w naszej flocie spełniają najwyższe normy emisji spalin, kierowcy regularnie szkolą się w zakresie eco-drivingu, a teraz robimy kolejny ważny krok. Uruchamiamy usługę opartą na proekologicznej idei.
Nowa usługa skierowana jest przede wszystkim dla osób i firm kierujących się zasadą ECO a jednocześnie oczekujących najwyższej jakości usług. Optymalizacja kosztów podróży przy jednoczesnym dbaniu o środowisko to działania, którymi kieruje się wielu pasażerów i firm korzystających z naszych usług.

Przykładowe ceny przejazdu Eco Business Class na lotnisko Berlin Tegel to 219 zł/os. lub 79 zł/os. na lotnisko Goleniów.

Usługa ruszyła 1 kwietnia 2019, ale już teraz można zarezerwować przejazd Eco Business Class. Aby zarezerwować przejazd napisz na biuro@followme.pl.