AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2018-05-18
Wybierz swoje miejsce w autokarze - uruchamiamy rezerwację miejsc!
Wybierz swoje miejsce w autokarze - uruchamiamy rezerwację miejsc! 
 
Wolisz siedzieć z przodu, przy oknie? A może z tyłu przy przejściu? Teraz sam możesz zdecydować, gdzie usiądziesz. Wprowadziliśmy rezerwację miejsc w autokarach na linii Flixbus ze Szczecina do Berlina.
FlixBus uruchamia w Polsce oczekiwany przez pasażerów system rezerwacji miejsc. Początkowo, system będzie obowiązywał na kilku wybranych połączeniach i obejmie miejsca najpopularniejsze wśród pasażerów, m.in. na trasach Szczecin – Berlin.
 
 
System rezerwacji miejsc w autobusach FlixBus umożliwi pasażerom wybór preferowanych miejsc, obejmujących fotele najlepiej usytuowane i najpopularniejsze wśród pasażerów. Koszt rezerwacji poszczególnych miejsc wyniesie od 2 do 15 zł, w zależności od długości trasy. Pozostali pasażerowie będą mogli bez dodatkowych opłat zająć dowolne miejsce z ,,zielonej strefy”, czyli miejsc oznakowanych w pojeździe zieloną naklejką, znajdującą się nad fotelem.
 
Docelowo, pod koniec 2018 roku, możliwa będzie rezerwacja dowolnego miejsca w autobusie, a w przypadku braku rezerwacji konkretnego miejsca, system będzie przydzielał je automatycznie.
Opcja rezerwacji miejsc jest już dostępna za pośrednictwem strony www.followme.pl oraz www.flixbus.pl i obowiązuje na wybranych połączeniach realizowanych od 16 maja.