AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-05-23
Jak dojechać ze Szczecina na lotnisko Poznań Ławica?
 
Poznań Airport

Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego to międzynarodowy port lotniczy leżący w województwie wielkopolskim. Jest jednym z najstarszych lotnisk w Polsce i mieści się w zachodniej części miasta Poznania. W ciągu roku lotnisko Poznań Ławica obsługuje blisko 2 480 000 pasażerów. Z każdym rokiem oferuje chętnym do podróżowania coraz więcej tras, podnosi poziom obsługi i rozbudowuje infrastrukturę portową.

Lotnisko Poznań, dokąd loty? Aktualną ofertę Poznań Airport sprawdzisz na: https://www.airport-poznan.com.pl/pl/polaczenia-lotnicze/mapa-polaczen

Szczecin-Lotnisko Poznań, ile jest km? Stolicę Pomorza Zachodniego od lotniska w Poznaniu oddziela 240 km.

Jak dojechać ze Szczecina na lotnisko Poznań Ławica?

Najwygodniejszą opcją dojazdu jest skorzystanie z transferu na lotnisko Poznań oferowane przez Follow me! Busy na trasie Szczecin Poznań, kursują nawet 5 razy dziennie. Połączenia realizowane są w godzinach dopasowanych pod loty i przyloty takich przewoźników jak m.in. Lufthansa, PLL LOT, RyanAir, WizzAir czy SAS. Bilety na busy na Lotnisko Poznań zaczynają się już od 49,77 zł!

Dlaczego warto skorzystać z transferu na lotnisko Ławica?

Z Follow me! masz gwarancję atrakcyjnej ceny przy wysokim standardzie oraz szybki czas dojazdu. Ponadto przy transferach na lotnisko Poznań Ławica oferujemy możliwość odbioru bezpośrednio spod domu oraz elastyczny czas wyjazdu i powrotu, dostosowany do zmieniających się godzin odlotu i przylotu np. czarterów.

Przejazdy realizowane są komfortowymi busami i autokarami Mercedes. Pasażerowie mogą korzystać m.in. z darmowego WiFi, czy gniazdek 230 V/USB. Przystanek znajduje się przy terminalu odlotów, w pobliżu parkingu lotniska.

Gdzie kupić bilet na busa na lotnisko Poznań?
Bilety na przejazd na lotnisko w Poznaniu: zarezerwujesz mailowo pod adresem: biuro@followme.pl