AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-09-10
Wypatruj jesiennych kolekcji… w Berlinie!
Jesienny sezon zaczyna się… w Berlinie! Nowe kolekcje, najmodniejsze trendy i największe marki. W sobotę 26 września wybieramy się na zakupy do stolicy Niemiec! Jedziecie z nami?
 
To doskonała okazja, aby uzupełnić swoją szafę przed zimniejszym sezonem i odwiedzić sklepy, których nie znajdzie się w Szczecinie. Srebrny autokar Follow me! wystartuje 26 września o godz. 8.00 spod biura Interglobus Tour przy ul. Kolumba 1 i zawiezie Was do samego centrum Berlina.
 
 
Jak zawsze do wyboru będą dwa przystanki: przy ogromnym sklepie marki Primark na Alexanderplatz oraz w sercu berlińskiego shoppingu - Ku’damm, czyli głównej ulicy zachodniej części Berlina, pełnej domów towarowych, butików znanych projektantów i klimatycznych restauracji i kawiarni.

Powrót z Berlina zaplanowaliśmy na godz. 16.30. Za bilet w dwie strony zapłacicie tylko 48 zł! Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem oraz ubezpieczenie na czas przejazdu.

Rezerwacji można dokonać na naszej stronie internetowej, mailowo biuro@interglobus.pl, telefonicznie tel. (+48) 91 48 50 422, (+48) 608 33 02 33, lub w naszym Biurze Obsługi przy ul. Kolumba 1 w Szczecinie.