AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2016-02-01
Konkurs! Wygraj przejazd limuzyną i romantyczną kolację!
Ruszył coroczny Walentynkowy Konkurs Fotograficzny, w którym możecie wygrać przejazd dla dwojga Mercedesem S-Klasą wraz z kierowcą oraz romantyczną kolację przy świecach!

Każda para z pewnością ma wspólne zdjęcia, z wyjazdów, podróży na których widać ich wspólne szczęście i miłość. Jeśli i Wy takie posiadacie, to wybierzcie te najpiękniejsze i zgłoście je do naszego walentynkowego konkursu. Do wygrania atrakcyjne nagrody dla dwojga!
 
 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Wystarczy, że prześlecie Wasze zdjęcie, nawiązujące do tematu romantycznej podróży, na adres: konkurs@interglobus.pl, do czwartku 11 lutego 2016 roku.
Najważniejsze, aby zdjęcie odzwierciedlało prawdziwą miłość, która Was połączyła. Autorów najciekawszych i najbardziej zaskakujących zdjęć mamy wyjątkowe nagrody

I nagroda: Ekskluzywny przejazd po Szczecinie dla dwojga Mercedesem S-Klasą wraz z kierowcą oraz nastrojowa kolacja przy świecach z wykwintnym walentynkowym menu.

II nagroda: Dla trzech wyróżnionych osób podwójny darmowy bilet na dwustronny przejazd ze Szczecina do Berlina.
 
Przesyłajcie do nas swoje zdjęcia, nawiązujące do tematu romantycznej podróży na adres: konkurs@interglobus.pl do czwartku, 11.02.2016.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.