AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2014-07-27
Podróż za jeden uśmiech!
Pochwalcie się swoimi zdjęciami z wakacyjnych podróży. Co tydzień Internauci wchodzący na nasz profil na Facebooku wybiorą dwa najlepsze zdjęcia, które nagrodzimy podwójnym biletem do Berlina i z powrotem! O wygranej w danym tygodniu decyduje największa liczba lajków. To jeszcze nie wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy dla uczestników naszego konkursu. We wrześniu najlepsze zdjęcie otrzyma nagrodę główną: weekend w Berlinie! Zatem nawet jeśli nie uda Ci się wygrać podczas etapów tygodniowych, nadal będziesz mieć szansę na zdobycie nagrody głównej - o jej przyznaniu ostatecznie zadecyduje komisja konkursowa (niezależnie od liczby lajków).
 
 
 
 Jak wziąć udział w konkursie?
• Polub nas na Facebooku (jeśli nas jeszcze nie polubiliście ;) )
• Kliknij w ikonę aplikacji konkursowej widocznej po lewej stronie naszego profilu na Facebooku (pomiędzy zakładką Informacje i Zdjęcia)
• Wejdź w zakładkę „Moje zdjęcie” i postępuj według wskazówek aplikacji konkursowej
• Dodaj swoje uśmiechnięte zdjęcie z wakacji wraz z krótkim opisem
• Po akceptacji przez naszego administratora Twoje zdjęcie pojawi się na stronie konkursowej – od tego momentu użytkownicy Facebooka mogą na nie głosować, więc nie czekaj i poinformuj swoich znajomych o możliwości oddawania głosów właśnie na Ciebie. Trzymamy kciuki!

Co tydzień, w każdy poniedziałek od 4 sierpnia do 1 września możesz wygrać bilety dla dwóch osób na przejazd w obie strony, na dowolnej trasie z naszego liniowego rozkładu. Bilety możesz zrealizować do 30 grudnia 2014 r.
Zwycięzcę nagrody głównej, czyli nocleg w hotelu w Berlinie wraz z przejazdem w obie strony, wyłonimy 5 września 2014 roku.
Więcej informacji o zasadach konkursu znajdziecie w regulaminie TUTAJ