AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-06-24
Wygraj wycieczkę z Sindbadem
Sindbad to jedna z największych firm przewozowych w Europie, która dysponuje największą flotą autokarową w kraju. Przewoźnik jest zdecydowanym liderem w branży i obsługuje rocznie ponad milion zadowolonych pasażerów.

Obecnie Sindbad realizuje połączenia z 200 miast w Polsce, jeżdżąc aż do 320 miast położonych w 21 europejskich krajach. Bilety na przejazdy można oczywiście nabyć w naszym Biurze Podróży Interglobus Tour przy ul. Kolumba 1.
 
 
KONKURS
Sindbad i Interglobus łączy wspólna pasja do podróżowania i usługi na najwyższym poziomie. Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowy wakacyjny konkurs: "Niemieckie miasto Twoich marzeń!".

Napisz, które z niemieckich miast chciałbyś odwiedzić w wakacje, uzasadnij swój wybór i WYGRAJ przejazd dla dwóch osób w dwie strony do Twojego wymarzonego miasta! Autorzy najciekawszych odpowiedzi otrzymają w nagrodę przejazd od Sindbada na połączenie ze Szczecina do dowolnego miasta w Niemczech.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do dnia 5 lipca 2015 r., do godz. 23.59, pod adresem: konkurs@interglobus.pl. Nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

Regulamin konkursu w PDF Regulamin konkursu "Niemieckie miasto Twoich marzeń!"