AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-05-23
Lotnisko Szczecin Goleniów – informacje podstawowe
 
 
Oficjalna nazwa: Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność”

Kod IATA: SZZ

Kod ICAO: EPSC

Liczba pasażerów: 598 971 (2018 r.)

Lotnisko Goleniów przyloty: http://www.airport.com.pl/loty/przyloty-rozklady/

Lotnisko Goleniów odloty: http://www.airport.com.pl/loty/odloty-rozklady/

Goleniów lotnisko jak dojechać?

Lotnisko w Goleniowie dzięki transferom lotniskowym Follow me! jest dobrze skomunikowane ze Szczecinem i okolicznymi miejscowościami. Follow me! umożliwia przejazdy pod wszystkie przyloty i odloty z Lotniska Goleniów, a pasażerowie mogą skorzystać z kilku przystanków w Szczecinie.

Busy na Lotnisko Goleniów odjeżdżają każdego dnia ze Szczecina pod wszystkie odloty i przyloty. Autobus Follow me! wyrusza ok. 2 godz. przed planowanym odlotem

Dostępne przystanki Follow me na trasie Szczecin Goleniów lotnisko:

Dworzec PKP Szczecin Główny –> Lotnisko Goleniów. Przy Dworcu zlokalizowany jest główny przystanek Follow me! Znajduje się on bezpośrednio przy Dworcu Szczecin Główny, zaraz za tzw. starą kładką.
Bus Szczecin Dąbie Goleniów lotnisko – przejazdy na takiej trasie oferuje Follow me! bilety dostępne już od 9 zł na stronie:
Bus Szczecin Centrum – Lotnisko Goleniów. W samym centrum Szczecina, przy pl. Rodła autobusy Follow me! zatrzymują się na tzw. przystanku Szczecin LOT.
Rezerwacja biletów na lotnisko Goleniów: https://www.interglobus.pl/rezerwacja-biletu.html

Airport Taxi, Business Class

Follow me! oferuje również indywidualne przejazdy na lotnisko komfortowymi samochodami Mercedes E-class. Usługa dostępna jest w 3 wariantach: ECO Business Class, Business Class i First Class. Za przejazd w najtańszej opcji ECO Business Taxi z odbiorem bezpośrednio spod domu zapłacisz zaledwie 79 zł ze Szczecina na lotnisko w Goleniowie.

Pogoda Goleniów lotnisko. Sprawdź pogodę panującą obecnie nad lotniskiem w Goleniowie -> https://weather.com/pl-PL/pogoda/dzisiaj/l/6b1daf2be840dec5af34837dff9322daaadabd489e2a725c2372bfbd57631ab1


Adres lotniska:
Port Lotniczy Szczecin Goleniów Sp. z o.o.
Szczecin Goleniow Airport Ltd.
Glewice 1a,
72-100 Goleniów