AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2018-04-19
Nowe autokary w naszej flocie! Wkrótce nowe trasy od Follow me!?
Wiele całkowicie nowych rozwiązań, imponujący poziom komfortu, świetne parametry jezdne oraz innowacyjne systemy bezpieczeństwa. Najlepszy autokar w swojej klasie. Najnowsze Tourismo pojawi się już za kilka tygodni w naszej flocie!

Flota naszych pojazdów stale się powiększa. Wybieramy do niej pojazdy najlepsze pojazdy, aby zapewnić pasażerom Follow me! nie tylko najwyższy poziom komfortu, ale także bezpieczeństwa. Właśnie dlatego już za kilka tygodni będziecie mogli podróżować z nami najnowszym Mercedesem Tourismo, wyposażonym m.in. wygodne fotele z serii Luxline, gniazdka USB i 230V przy każdym fotelu czy tzw. aktywny tempomat, który utrzymuje stałą odległość za poprzedzającym pojazdem. Autokar posiada także AEBS – aktywny system wspomagania awaryjnego, system kontroli pasa ruchu, systemy bezpieczeństwa ABS, ASR, ESP oraz asystenta zmęczenia kierowcy – aktywną kamerę kontrolującą ewentualne niepokojące zachowania kierowcy.Nowe autokary Mercedes Tourismo pojawią się na aktualnych trasach naszych przejazdów, czyli Szczecin-Berlin Schonefeld oraz Szczecin-Lotnisko Goleniów. Możliwe także, że będzie je można spotkać wkrótce na zupełnie nowych trasach.

Autokary będą także dostępne na wynajem do indywidualnych zleceń przewozowych. Jeśli organizujesz wycieczkę i chciałbyś wynająć taki autokar, napisz do nas na wynajem@followme.pl