AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2014-09-18
Odkryj Tanie Transferowanie!
Tanie Transferowanie czyli co tydzień nowa pula biletów za 1 zł. Innowacja na rynku transferów na lotnisko! Planujesz podróż na lotnisko Tegel lub Schönefeld w Berlinie? Z nami dojedziesz za 1 zł - Odkryj Tanie Transferowanie! Od dziś w naszym systemie rezerwacyjnym znajdziesz supertanie bilety! Co najważniejsze, CO TYDZIEŃ DORZUCAMY NOWĄ PULĘ TANICH BILETÓW! Takiej oferty jeszcze nie było! Śledź nasz system rezerwacyjny, gwarantujemy, że znajdziesz super tani transfer.
 
 
 
 
Na Tegel i Schonefeld jeździmy 20 razy dziennie. Jesteśmy więc na berlińskich lotniskach w zasadzie co 1 h - dzięki czemu nie czekasz na nas godzinami na lotnisku w przypadku opóźnienia samolotu. Idealnie dobierzesz godzinę przejazdu do swojego przylotu lub wylotu.
 
Każdego dnia, na każdym z naszych 20 transferów na trasie Szczecin PKP – Berlin Schönefeld / Berlin Tegel oraz w relacji odwrotnej, masz szansę znaleźć bilety od 1 zł! Bilety kupisz online na stronie: www.interglobus.pl/rezerwacja-biletu.html
 
Śledź naszą stronę, bo w każdym tygodniu będziemy dorzucać nowe supertanie bilety na transfery. A to znaczy, że jeśli dziś nie znajdziesz taniego biletu na planowany przejazd masz szansę zdobyć go w kolejnych tygodniach. Tanie Transferowanie działa na okrągło! Na zawsze! Dla każdego!

Regulamin promocji