AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2018-09-13
Event dla klientów. Na co zwrócić uwagę?
Organizacja firmowego wydarzenia dla klientów to spore wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Klienci muszą być zachwyceni pod każdym względem. Przygotowaliśmy kilka porad, które ułatwią Ci organizację perfekcyjnego wydarzenia.

Kim są Twoi klienci i jaki jest cel wydarzenia?
Określ te dwie kwestie na samym początku. Od tego będzie zależał charakter eventu. Jeśli Twoi klienci większość czasu spędzają za biurkiem, może lepiej będzie zaproponować im trochę aktywności fizycznej. Są w ciągłym biegu? Zaproś ich na kilka chwil relaksu. A może oferujesz produkty i usługi klasy premium? Równie ekskluzywne powinno być Twoje wydarzenie! Dobór atrakcji powinien być skorelowany z Twoją grupą docelową, ale z drugiej strony również neutralny, aby goście towjego wydarzenia czuli się na nim po prostu dobrze.

Termin, długość i miejsce
Zanim wybierzesz termin, zorientuj się czy nie koliduje z jakimiś ważnymi wydarzeniami w branży Twoich klientów lub czy najważniejsi goście, na których Ci zależy nie będą wówczas w delegacji lub na urlopie. Nie bez znaczenia jest też długość wydarzenia. Zweryfikuj, czy Twoi klienci będą mogli sobie pozwolić na wyjazd na cały weekend czy tylko na jeden wieczór poza domem. Na krótsze wydarzenia wybierz miejsce bliżej swoich klientów, aby jak najmniej czasu spędzili na podróży.

Zorganizuj event z Follow me!
Nie masz czasu na samodzielną organizację? Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekaż organizację eventu firmowego naszym specjalistom. Pomożemy Ci w wyborze miejsca, atrakcji i całej logistyki wydarzenia.

Kontakt