AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-09-24
Pierwszy w Polsce autokar Tourismo K we flocie Follow me!
Nasza srebrna flota Follow me! to ponad 50 nowoczesnych pojazdów marki Mercedes-Benz. Teraz dołączył do nich pierwszy w Polsce Tourismo K.


Tourismo K zachwyca najwyższym standardem i luksusowym wyposażeniem. W niezwykle przestronnym wnętrzu pojazdu o długości 10,3 m i szerokości 2,55 m, znajduje się 31 regulowanych foteli pasażerskich w wersji Luxline, pomiędzy którymi zastosowano większe odstępy i wygodniejszy rozstaw siedzeń niż w standardowych autokarach przeznaczonych dla większej ilości podróżnych. Każde miejsce posiada indywidualny nawiew, oświetlenie i nagłośnienie. Pojazd został wyposażony także w toaletę oraz zabudowany w tylnej części barek z lodówką. Dla jeszcze większego komfortu, w autokarze znajdują się stoliki, odtwarzacz CD/DVD i 19-calowy monitor.

Najnowszy turystyczny autokar mercedesa wyróżnia nie tylko bogate wykończenie, ale także dodatkowe systemy bezpieczeństwa: ABS - blokowania kół podczas hamowania, BAS - asystenta hamowania, ESP z ASR - elektronicznego programu stabilizacji toru jazdy oraz ENR - elektronicznego układu poziomowania pojazdu. Wszystko to sprawia, że Tourismo K to obecnie najbardziej niezawodny pojazd w swojej klasie.

Komu możemy polecić nasz najnowszy autokar? Tourismo K to idealna propozycja dla mniejszych grup turystycznych, drużyn i klubów sportowych oraz firm organizujących wyjazdy służbowe. Doskonale sprawdzi się zarówno przy krótkich city tourach po najciekawszych stolicach Europy jak i w trakcie dłuższych podróży.

Tourismo K jest już dostępne w ofercie Follow me! Rezerwacji dokonywać można pod numerem telefonu: 91 425 27 99 oraz adresem email: wynajem@interglobus.pl. Więcej informacji o naszej flocie na www.followme-autokary.pl.