AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2018-05-18
Pierwszy autokar Setra w naszej flocie!
"The Sign of Exellence". Pierwszy autokar Setra w naszej flocie!
 
SETRA to znak doskonałości, królowa wśród autokarów... tak określane są pojazdy tej marki wśród zawodowych kierowców, fachowców i pasażerów. Pierwszy autokar tej marki zasila flotę Follow me!, co wyjątkowego jest w Setrze?

Tym razem powiększamy naszą flotę o 37-ososbowy pojazd marki Setra. Dzięki temu wyborowi zapewnimy naszym pasażerom jeszcze wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Autokar posiada niezwykle wygodne fotele Setra Voyage Ambassador oraz sygnalizację nawigacji na monitorach wideo w kabinie, która pozwoli pasażerom na stałe śledzenie lokalizacji pojazdu.

Ponadto autokar wyposażony jest w elektroniczny program stabilizacji jazdy (ESP), ASR, kontrolę ciśnienia w ogumieniu TPM (Tire Pressure Monitoring), czy też reflektory z funkcją dynamicznego doświetlania zakrętów. Dodatkowym wsparciem dla kierowy są asystent toru jazdy (SPA), asystent wspomagania koncentracji dla kierowcy oraz aktywny tempomat z kontrolą odstępu do poprzedzającego auta wraz z Active Brake.

Nasza nowy autokar Setra z charakterystycznym logo Follow me! już możecie spotkać na ulicach Szczecina, a korzystając z naszych usług na pewno niejeden raz będziecie podróżować nią na lotniska.