AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2018-03-22
Eventy i wyjazdy integracyjne dla pracowników i klientów
Firmowy wyjazd do SPA? Piłkarskie emocje na Camp Nou w Barcelonie? A może firmowy wypad na narty lub turniej tenisa? Udany event firmowy czy wyjazd integracyjny dla pracowników lub klientów to nie tylko dobra zabawa i świetne wspomnienia. To też coraz częściej ważny element przewagi nad konkurencją.
 
Follow me! dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotuje dla Państwa niezwykły firmowy event, który dostarczy pracownikom lub klientom sporo świetnej zabawy i niezapomnianych chwil!
 
 
 
Z nami zorganizują Państwo event idealny w każdej minucie jego trwania. Zapewnimy Państwu komfortowy przejazd na miejsce, noclegi dopasowane do potrzeb oraz zorganizujemy liczne aktywności i atrakcje, które zapewnią wszystkim uczestnikom emocje, relaks i chwile wytchnienia od codzienności.
 
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i współpracy wieloma sprawdzonymi partnerami zapewniamy kompleksową organizację eventów firmowych na najwyższym poziomie. Wszystkie propozycje eventów są przygotowywane indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.
 
Zapytaj o organizację eventu dla Twojej firmy