AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-05-23
Jak dojechać na lotnisko Goleniów?
 
Goleniów Airport

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność” to największy, międzynarodowy port lotniczy w północno-zachodniej Polsce. W promieniu 100 km od lotniska w Goleniowie mieszka, aż 1,5 mln osób. To ogromny potencjał, który z każdym rokiem starają się wykorzystać zarządzający Portem. W ciągu roku lotnisko Szczecin Goleniów obsługuje blisko 600 000 pasażerów. Z każdym rokiem rozwijana jest również ilość połączeń krajowych i międzynarodowych.

Lotnisko Goleniów, dokąd loty? Sprawdzisz na: http://www.airport.com.pl/

Szczecin-Goleniów lotnisko, ile jest km? Stolicę Pomorza Zachodniego od lotniska w Goleniowie oddziela zaledwie 47 km.

Goleniów lotnisko jak dojechać ze Szczecina?

Najwygodniejszą opcją dojazdu jest skorzystanie z transferu na lotnisko Goleniów oferowane przez Follow me! Busy na trasie Szczecin Goleniów lotnisko, kursują każdego dnia pod wszystkie loty i przyloty takich przewoźników jak m.in. RyanAir, WizzAir, SAS czy Norwegian. Bilety na busy Szczecin Airport Goleniów zaczynają się już od 9 zł! Przejazdy realizowane są komfortowymi busami i autokarami Mercedes. Pasażerowie mogą korzystać m.in. z darmowego WiFi, czy gniazdek 230 V/USB.

Jak dojechać na LOT z Warszawy do Goleniowa?

Pod loty krajowe LOT, w Follow me! udostępniamy naszym klientom bardzo komfortowe połączenia ECO Business Taxi. To kursy oparte na zasadzie Ridesharingu z odbiorem spod domu. Przejazdy polegają na łączeniu pasażerów udających się z tych samych rejonów miasta na ten sam lot. Kursy są realizowane wygodnymi samochodami Mercedes E-class. Ridesharing to nowość w Follow me! Usługa uruchomiona w kwietniu 2019 r. już cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Za przejazd na trasie Szczecin lotnisko w Goleniowie pasażer płaci zaledwie 79 zł (w taryfie ECO Business Taxi).

Gdzie kupić bilet na lotnisko Goleniów?

Bilety ze Szczecina do lotnisko w Goleniowie zarezerwujesz na: https://www.interglobus.pl/rezerwacja-biletu.html

Przejazd ECO Business Taxi zarezerwujesz mailowo pod adresem: biuro@followme.pl