AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2014-03-31
Portal informacyjny SzczecinBerlin.pl
Od kwietnia tego roku rusza portal informacyjny szczecinberlin.pl w nowej, atrakcyjnej formie. Skierowany jest zarówno do tych, którzy dużo podróżują samolotami jak i do tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z lataniem. Znajdziecie tam między innymi najważniejsze aktualności z Portu Lotniczego Goleniów oraz Lotnisk Schönefeld i Tegel w Berlinie, prawa pasażera linii lotniczych czy ciekawostki o Berlinie. Strona wyposażona jest również w nowoczesną wyszukiwarkę transferów na lotniska.
Obok istotnych i aktualnych informacji z lotnisk, na stronie znaleźć można zabawne (choć autentyczne!) anegdoty związane z tematyką strony. 
 
Portal został założony przez pasjonatów z firmy Interglobus Tour - Follow me!, którzy są na bieżąco z wszelkimi nowościami związanymi z lotniskami w naszym regionie i nie tylko. Od teraz Follow me! dosłownie i w przenośni przybliża ludziom lotniska. Nie tylko dowiezie swoich klientów szybko, bezpiecznie i komfortowo pod każdy lot, lecz także zapewni dostęp do najświeższych informacji, ciekawostek z Berlina i aktualności z lotnisk. 
 
Autorzy projektu zamierzają go stale rozwijać, dodając nowe treści i funkcje. Misją portalu jest dostarczanie kompleksowej informacji o lotniskach w naszym regionie: lotnisku w Goleniowie oraz lotniskach Tegel i Schönefeld, a także o liniach lotniczych obsługujących berlińskie lotniska.
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.szczecinberlin.pl