AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-11-03
Szkolenie kierowców Follow me!
W Follow me! dbamy o bezpieczeństwo i komfort klientów, stawiając na najwyższą jakość obsługi. Organizujemy także cykle szkoleń dla naszych kierowców, w ramach nowatorskiego programu Bus Driver Academy. Na ostatnim z nich, zajęcia poprowadził znany wszystkim fanom motoryzacji w naszym kraju - Maciej Wisławski.
  
Maciej Wisławski to znany i utytułowany pilot rajdowy w Polsce, wieloletni partner rajdowy Krzysztofa Hołowczyca. Na swoim koncie ma wiele tytułów Mistrza Polski i Mistrza Europy oraz wicemistrza Rally America. Chociaż ponad 30 lat spędził u boku najszybszych kierowców, na co dzień preferuje płynną, przemyślaną i ekonomiczną jazdę.

Podczas kursu nasi kierowcy mieli okazję brać udział w zajęciach:
- Safety Driving - umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
- Defensive Driving - jazda pozwalająca przewidywać potencjalne niebezpieczeństwa na drodze
- Eco Driving – zasady optymalizujące koszty eksploatacji pojazdów

Oprócz poszerzenia wiedzy i doskonalenia umiejętności, był też czas na odrobinę relaksu. Nasi kierowcy mieli możliwość sprawdzenia się w prowadzeniu niezwykłego auta – Subaru Impreza N12 WRX STi. Wyjątkowa duża dawka adrenaliny i sportowe emocje były gwarantowane!

Bus Driver Academy to program szkoleniowy opracowany wśród młodych kierowców oraz oparty na strategii Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie (CSR - Corporate Social Responsibility). Bus Driver Academy to nowoczesna formuła, pozwalająca połączyć wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu międzynarodowego przewozu osób.
 
  
 
 
Gratulujemy ukończenia kursu!