AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-05-23
Jak tanio dojechać ze Szczecina do Berlina?
• Jak tanio dojechać ze Szczecina do Berlina?
 
Jak dojechać ze Szczecina do Berlina, takie pytanie zadaje sobie wielu podróżujących. Ze względu na bliskość stolicy Niemiec i stolicy Pomorza Zachodniego, mamy do wyboru kilka opcji.

• Czym dojechać ze Szczecina do Berlina?
 
Planując wyjazd do Berlina, musimy ustalić, w który rejon tego miasta się wybieramy. Stolica Niemiec jest bardzo rozległym miastem i czasami przejazd z jednego końca miasta na drugi może trwać dłużej i być droższa niż cała podróż ze Szczecina. Warto również zwrócić uwagę na koszty parkingów i to gdzie parkować w Berlinie.

Naszym zdaniem zdecydowanie najkorzystniejszą opcją dojazdu do Berlina jest wybranie połączenia autobusowego. Regularne linie autobusowe docierają w różne rejony miasta. Dzięki czemu zaoszczędzimy zarówno czas, jak i pieniądze na przemieszczanie się komunikacją miejską po Berlinie.

To prawdopodobnie również najtańsza opcja dojazdu do Berlina, ponieważ bilety dostępne są już od 19 zł.
 
 
• Jak dojechać do centrum Berlina? Szczecin-Berlin Alexanderplatz.
 
W przypadku wyjazdu do centrum Berlina polecamy wygodne połączenie autokarowe Flixbusem. Ze Szczecina do Berlin Alexanderpatz autobusy odjeżdżają nawet 4x dziennie, a podróż trwa zaledwie 2 godziny. Przystanek w Berlinie zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Alexanderplatz niedaleko charakterystycznego budynku ParkInn.

Ile kosztuje autobus ze Szczecina na Alexanderplatz? Niewiele, ponieważ za przejazd 1 osoby zapłacimy już od 29,99 zł!

• Jak dojechać do Berlin ZOB lub stadion olimpijski w Berlinie?
 
Berlin ZOB to główny dworzec autobusowy stolicy Niemiec. Właśnie stąd możemy kontynuować podróż do kilkuset miejscowości w Niemczech i innych krajów europejskich. Każdego dnia ze Szczecina do Berlin ZOB kursuje regularna linia Flixbus. Do dyspozycji pasażerów jest, aż 9 połączeń dziennie! Autobusy do Berlina odjeżdżają mniej więcej co 2 godziny!

Zastanawiasz się jak dojechać na Olimpiastadion w Berlinie? Zbliża się koncert wymarzonej gwiazdy, a może jedziesz ze znajomymi na mecz Herthy Berlin? Połączenie Flixbusa Szczecin Berlin ZOB to doskonała opcja również, gdy wybieramy się na stadion olimpijski. Z Dworca ZOB wystarczy przesiąść się na metro U2 i podjechać 3 przystanki, aby znaleźć się bezpośrednio pod stadionem w Berlinie.

 
• Jak dojechać na lotnisko Schonefeld w Berlinie?
 
Zastanawiasz się jak dojechać na Berlin Schonefeld? Najwygodniejszy dojazd na lotniska Schonefeld to transfer lotniskowy. To również najtańsza opcja przejazdu na lotnisko. Za bilet Szczecin-Berlin SXF zapłacisz od 19 zł za osobę, a podróżując z grupą lub rodziną nawet 17 zł. Wybierając Follow me! najbardziej doświadczonego i sprawdzonego przewoźnika masz gwarancję dojazdu na czas, więc możesz w pełni cieszyć się rozpoczynającą się podróżą już w Szczecinie.

Atutem transferu lotniskowego jest wygoda, bezpieczeństwo i niezawodność. Po długim locie nie musisz prowadzić samochodu. Przystanek znajduje się bezpośrednio przy terminalu odlotów/przylotów znacznie bliżej niż parkingi. Wybierając transfer na lotniska dodatkowo unikasz wysokich opłat parkingowych.

Lotnisko Schonefeld to jedno z najpopularniejszych wśród szczecinian, dlatego busy na Berlin Schonefeld z Follow me! odjeżdżają co godzinę! Do Twojej dyspozycji jest, aż 15 połączeń każdego dnia.

• Jak dojechać na lotnisko Tegel w Berlinie?
 
Autokar na Berlin Tegel kursuje każdego dnia 8x dziennie! Takie połączenie oferuje Flixbus, największy europejski przewoźnik autokarowy. Wygodne i nowoczesne autokary gwarantują komfortową podróż, która trwa zaledwie 2 godz. 15 min. Autobusy zatrzymują się bezpośrednio przy terminalu 1 lotniska Tegel w Berlinie!

Lotnisko Tegel Berlin to największe obecnie lotnisko w Berlinie, jednym z największych problemów tego portu lotniczego jest mała liczba miejsc parkingowych.