AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-09-11
6 tanich lotów z Poznania na jesień!
Chcielibyście wyruszyć na jesienny urlop z lotniska Poznań-Ławica? Dzięki naszym transferom lotniskowym jest to znacznie prostsze i tańsze! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy propozycje 6 tanich i bezpośrednich lotów do miast Europy!
 
 
Sztokholm - stolica i największe miasto Szwecji. Podczas urlopu możecie spacerować po Starym Mieście, które kryje w sobie wiele uroku i atrakcji. Warto również zobaczyć m.in. Pałac Królewski, Muzeum Statku Vasa, oraz udać się w rejs tramwajem wodnym.
Ceny lotów w październiku zaczynają się już od 78zł za tygodniowy pobyt!
 
 
 
 
 
Mediolan – jesienny urlop na północy Włoch brzmi dobrze? A w tym mieście jest co robić! Warto zwiedzić m.in. jedną z najbardziej znanych budowli we Włoszech – Katedrę Narodzin św. Marii, operę La Scala czy Narodowe Muzeum Nauki i Technologii im. Leonarda da Vinci.
Loty w październiku możecie zakupić już od 78zł!
 
 
 
 
Odessa – miasto położone nad Morzem Czarnym, jest stolicą obwodu odeskiego Ukrainy. Jeżeli wybierzecie Odessę, wybierzcie się do Teatru Opery i Baletu, Soboru Przemienienia Pańskiego, filharmonię czy ratusz miejski.
Loty bezpośrednie na koniec października rozpoczynają się już od 177zł.
 
 
 
 
Malta – wyspiarskie państwo-miasto. Będąc na miejscu warto zobaczyć Konkatedrę św. Jana w Valletcie, Pałac Wielkich Mistrzów, kompleks archeologiczny Hagar Qim czy katakumby św. Pawła.
W listopadzie ceny tygodniowych lotów rozpoczynają się od 272zł. W tym okresie na Malcie nadal jest ciepło! Temperatura powietrza wynosi około 23°C, a woda w morzu około 19°C!
 
 
 
 

Girona – miasto leżące w Hiszpanii, w Katalonii. Będąc w Gironie zajrzyjcie do Katedry rzymskokatolickiej z największą nawą na świecie, muzeum archeologicznego znajdującego się w średniowiecznym kościele i klasztorze i zróbcie zdjęcie na tle rzeki Onyar i kolorowych domów – to zdecydowanie wizytówka tego miejsca!
Bilety lotnicze w październiku zaczynają się już od 259zł.
 
 
 
 
 
Ateny – na koniec przygotowaliśmy dla Was jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy, stolicę Grecji. W tym mieście tydzień może okazać się zbyt krótki by zobaczyć wszystkie atrakcje. Zobaczcie koniecznie Akropol ateński, Partenon, Muzeum Akropolu, Świątynie Zeusa Olimpijskiego w Atenach, Teatr Dionizosa czy Narodowe Muzeum Archeologiczne.
Bilety na koniec września kupicie już od 305zł. Pogoda w tym okresie sprzyja zwiedzaniu, ponieważ wynosi około 24°C

 


Jak dojechać na lotnisko Poznań-Ławica?
Najwygodniejszą opcją dojazdu jest skorzystanie z transferu na lotnisko Poznań oferowane przez Follow me! Połączenia realizowane są w godzinach dopasowanych pod najpopularniejsze loty i kursują nawet 5 razy dziennie. Bilety na busy na lotnisko Ławica zaczynają się już od 89zł!