AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2020-02-27
Największe targi turystyczne na świecie w Berlinie już w marcu!
Corocznie na berlińskich targach można odwiedzić ponad 10 000 wystawców ze 180 krajów. ITB to targi, które zachwycają nie tylko profesjonalistów z branży turystycznej, ale także wszystkich, którzy kochają podróże, nowe miejsca i doznania. Na stoiskach można poznać wiele kultur, spróbować regionalnych kuchni i choć przez chwilę poczuć się jak na wymarzonych wakacjach!
 
 
Targi odbywają się od 4 do 8 marca w stolicy Niemiec. Wystawy są podzielone według kontynentów oraz segmentów rynku, co sprawia, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. ITB Berlin to ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i niezapomniana atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Prezentacje niemal wszystkich krajów i kompleksowy przegląd gałęzi rynku turystycznego, to idealny pomysł na ciekawy weekend w Berlinie. Mnogość kolorów, smaków i dźwięków zabiorą odwiedzających w niezapomnianą podróż dookoła świata. A wszystko w zaledwie kilka dni.
 
 
 
ITB Berlin to nie tylko piękne stoiska. Program wydarzeń towarzyszących jest pełen dodatkowych spotkań i atrakcji. Organizatorzy zapraszają min. na konferencję ekspercką ITB Berlin Convinion, na której poruszane są ważne zagadnienia dotyczące przyszłości branży turystycznej, zrównoważonego jej rozwoju, globalnej odpowiedzialności za środowisko i bezpieczne podróżowanie oraz marketingu i nowych technologii. Liczne pokazy, webinaria, warsztaty, występy artystyczne i atrakcyjny program dla dzieci, to niesamowita dawka wiedzy i doświadczeń ze wszystkich zakątków świata.
 
 
 
Wielki rozmach, jaki towarzyszy targom, atmosfera, panująca wśród wystawców i zwiedzających oraz różnorodność i bogactwo ofert sprawiają, że co roku na targi ITB przybywają tłumy miłośników podróży z całego świata. Bądź jednym z nich!
 
Naszymi połączaniami Flixbusa dojedziecie bezpośrednio na targi. Autokar zatrzymuje się ok. 200 metrów od wejścia.