AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2019-11-14
Transfery lotniskowe z Follow me!
Transfery lotniskowe z Follow me!

Rozpoczął się sezon jesienno-zimowych wyjazdów. Macie w planach wyjazd na narty lub ucieczkę do ciepłych rejonów? Jeżeli kupiliście już bilet lotniczy i zastanawiacie się co dalej, to przychodzimy z rozwiązaniem! Oferujemy najwygodniejsze i najtańsze rozwiązanie, czyli transfery na lotniska.

Dlaczego warto wybrać transfer lotniskowy z Follow me?

Z nami transferami liniowymi dojedziesz aż na 5 lotnisk: Berlin Schonefeld, Berlin Tegel, Szczecin-Goleniów, Poznań Ławica oraz Warszawa Okęcie. Dajemy Ci ogromny wybór w sumie ponad 36 połączeń dziennie. Wszystkie przejazdy realizowane są nowoczesnymi pojazdami marki Mercedes Benz. W naszej ofercie airport transfer znajdą Państwo dopasowany pod siebie rodzaj transportu: liniowy bądź indywidualny.

Ile kosztują transfery liniowe?

Follow me! oferuje atrakcyjne ceny biletów nawet od 1zł! Ponadto posiadamy wiele rewelacyjnych zniżek m.in. na transfer lotniskowy dla rodzin, studentów czy seniorów. Szczegółowe informacje dotyczące cen mogą państwo znaleźć na naszej stronie internetowej lub w biurze obsługi klienta pod numerem telefonu: (+48) 91 48 50 422

Gdzie kupić bilet na transfer lotniskowy?

Bilety zarezerwujesz na: https://www.interglobus.pl/rezerwacja-biletu.html