AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-04-08
Wiosenne zakupy w Berlinie
Na zakupy do Berlina możecie jeździć z Follow me! w każdą trzecią sobotę miesiąca. Tak samo będzie w kwietniu. Zatrzymamy się przy Primarku oraz w centrum berlińskiego shoppingu - Ku’damm!
 

Niezliczona ilość sklepów, najbardziej popularnych marek i wyprzedaży. Tak właśnie wygląda Kurfürstendamm, popularnie zwana Ku'damm-em, czyli najlepsze miejsce na zakupy w Berlinie. Główna ulica zachodniej części stolicy Niemiec to nie tylko domy towarowe i butiki wielkich projektantów, ale także ciekawa architektura i klimatyczne restauracje.

Zatrzymamy się także przy Primarku na Alexanderplatz, dla wielu miłośników mody obowiązkowym punkcie zakupów w Berlinie.


Wyjazd do Berlina odbędzie się w sobotę, 18.04.2015 r. o godz. 8.00 spod biura Interglobus Tour przy ul. Kolumba 1. Powrót z Berlina o godz. 16.30.

Bilet w dwie strony kosztuje tylko 48 zł! Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem oraz ubezpieczenie na czas przejazdu.

Rezerwacji można dokonać na naszej stronie internetowej www.interglobus.pl/rezerwacja-biletu.html, mailowo biuro@interglobus.pl, telefonicznie tel. (+48) 91 48 50 422, (+48) 608 33 02 33, lub w naszym Biurze Obsługi przy ul. Kolumba 1 w Szczecinie.