AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2018-10-12
Miesiąc magicznych wydarzeń w Berlinie!
Zapowiada się naprawdę niesamowity miesiąc pod kątem wydarzeń w Berlinie! Wybraliśmy dla Was naszym zdaniem 5 najciekawszych, a wśród nich m.in. wystawa Harrego Pottera, Festiwal Sztucznych Ogni, Halloween Run Berlin! Będzie kolorowo, magicznie i emocjonująco… sami sprawdźcie:

1) Pyronale 2018 -12-13.10.2018
Pozycja obowiązkowa dla fanów pirotechniki. Już w najbliższy weekend odbywa się największy festiwal Sztucznych Ogni w Berlinie. Na Stadionie Olimpijskim zaprezentuje się w sumie 6 firm z takich krajów jak Polska, Niemcy, Włochy, Rosja, Holandia i Kanada. Podczas pokazów firmy będą musiały dopasować swoje show do muzyki, ale również wykorzystać umiejętnie architekturę obiektu.

Więcej informacji: http://www.pyronale.de/
 
 
2) Harry Potter – The Exhibition – od 13.10.2018 do 10.03.2019 r.
Doskonała wiadomość dla fanów Harrego Pottera, już 13 października w Parku Filmowym Bablesberg w Poczdamie uruchomiona zostanie oficjalna wystawa poświęcona bohaterom filmu. Na wystawie znajdą się tysiące rekwizytów, kostiumów, scenografii czy akcesoriów ze wszystkich 8 filmów z serii Harrego Pottera, organizatorzy zapewniają, że każdy odwiedzający poczuje się jakby przeniósł się w magiczny świat Hogwartu.
Bilety dostępne na: https://www.ticketmaster.de/artist/harry-potter-the-exhibition-tickets/1000267?camefrom=de-koop-visitberlin

3) Halloween Run Berlin – 31.10.108
Połącz bieganie z doskonałą zabawą, już 31.10. w Berlinie odbywa się Halloween Run! To bieg w którym organizatorzy dbają o niesamowitą atmosferę, a biegacze stają się częścią doskonałej zabawy i scenerii. Przez ulice Berlina tej nocy przebiegnie kilka tysięcy przebranych w najbardziej wymyślne stroje biegaczy, a Ty możesz być jednym z nich!

Więcej informacji: http://halloween-run-berlin.de/?utm_campaign=WHSG-campaign

4) Bundesliga – Hertha BSC - RB Lipsk 3.11.2018
Doskonale tegoroczne rozgrywki rozpoczęła berlińska drużyna Hertha BSC. Berlińczycy zajmują obecnie 5 miejsce w Bundeslidze wyprzedzając m.in. Bayern Monachium, który po świetnym meczu pokonali ostatnio 2:0. Już 3.11.2018 r. czekają nas kolejne wielkie emocje, ponieważ do Berlina przyjeżdża aktualny wicemistrz kraju - RB Lipsk.

Bilety na ten mecz dostępne są na stronie: https://www.eventimsports.de/ols/hbsctk/de/tk/channel/shop/index

5) Koncert Lykke Li – 8.11.2018 r.
Na początku listopada w Astra Kulturhaus Berlin wystąpi znana szwedzka artystka Lykke Li. Najbardziej znanym utworem artystki jest „I Follow Rivers”, który przez wiele tygodni plasował się na czołowych miejscach europejskich list przebojów.
Więcej informacji na temat koncertu: https://mct.tickets.de/de/tour/1000313-lykke_li