AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-02-20
Wyjazd na koncert Katy Perry z Follow me!
Mega gwiazda i jedna z najbardziej popularnych kobiet na świcie zagra w Berlinie! Pojedź na koncert z Follow Me! i zobacz niesamowite muzyczno-wizualne show!
 
 
 


Już 13.03.2015 roku będziecie mieli możliwość wysłuchać na żywo Katy Perry podczas jej koncertu w Berlinie na Arenie o2 World. Podczas trasy koncertowej „THE PRISMATIC WORL TOUR” artystka gwarantuje Wam niezapomniane show przepełnione wszystkimi kolorami tęczy! Trasa koncertowa promuje najnowszy album „Prism” wydany w październiku 2013, który zadebiutował na miejscu pierwszym na iTunes w 97 krajach, osiągając najlepszy tydzień sprzedaży w karierze Katy Perry! Tego wydarzenia nie można przegapić!

Na miejsce zabierzemy Cię Fanbusem, w którym obejrzysz koncert Katy na DVD, skorzystasz z darmowego Wi-Fi i poznasz innych fanów! Odjeżdżamy 13.03.2015 spod biura Interglobus Tour ul. Kolumba 1 Szczecin, o godzinie 15:30, powrót po koncercie. 

Najlepsze imprezy zaczynają się w FANBUSIE! 

Rezerwacji na przejazd można dokonywać indywidualnie lub grupowo, korzystając ze specjalnych zniżek (powyżej 4 osób 10% zniżki, powyżej 8 osób 15%). W cenie przejazdu zapewniamy ubezpieczenie.