AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-01-05
Wyjazdy do tropikalnego raju
Tropical Islands to świetna rozrywka dla dzieci i dorosłych, relaks, przygoda i niesamowite wspomnienia z tropikalnej wyspy w środku zimy! Wybierz się w gorącą podróż w listopadzie, grudniu lub styczniu!
 
 
 
 
Przeżyj fascynującą podróż do największego na świecie zadaszonego Lasu Tropikalnego. Pozwól sobie na relaks na plaży Morza Południowego, Lagunie Bali czy też czynny wypoczynek w Fitness Club lub podczas gry w minigolfa. Miłośnicy wrażeń mogą korzystać z niezliczonych zjeżdżalni, a wszyscy spragnieni lata wykąpią się w ciepłych wodach tropikalnego morza!

Rodzice znajdą tu wiele atrakcji dla swoich pociech, liczne brodziki, Klub Tropino z torem kartingowym, łódkami, basenem z rowerami wodnymi i wiele więcej!

Follow me! zaprasza już w ostatnią sobotę listopada na wyjątkowy wyjazd na Tropical Islands. Do wyboru macie Państwo łącznie aż 3 terminy w tym listopadowy 29.11.14, przedświąteczny 13.12.14 oraz w ferie zimowe 17.01.14!
 
Wyjazdy o godz. 07.00 ze Szczecina, spod biura przy ul. Kolumba 1. Wyjazd powrotny z Tropical Islands o godz. 18.30. Cena przejazdu wynosi 79 zł za bilet dla osoby dorosłej, 39,50 zł dla dzieci poniżej 12 lat i jedyne 7,90 zł dla dzieci w wieku do lat 4. 
 
Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem oraz ubezpieczenie na czas przejazdu. W naszym biurze istnieje również możliwość zakupu biletów wstępu na Tropical Islands.
 
Bilety na przejazd można zakupić na naszej stronie lub w biurze obsługi klienta przy ul. Kolumba 1, tel. 91 48 50 422.