AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-10-27
Szaleństwo zakupów w listopadowy weekend
Primark na Alexanderplatz czy Ku’damm, czyli serce berlińskiego shoppingu? Wybierz swój przystanek i poddaj się zakupowemu szaleństwu w długi listopadowy weekend!
 
 
Potrzebujesz cieplejszych ubrań, podążasz za najnowszymi modowymi trendami, a może po prostu kochasz zakupy? Pojedź z nami do Berlina do największych i najciekawszych sklepów światowych marek.

Na kolejne zakupy do stolicy Niemiec wyruszymy w sobotę 14 listopada o godz. 8.00 spod biura Interglobus Tour przy ul. Kolumba 1. Powrót z Berlina zaplanowaliśmy na godz. 16.30.

Jak zawsze zatrzymamy się w dwóch miejscach: na Alexanderplatz przy Primarku oraz na Ku’damm - głównej ulicy zachodniej części Berlina, pełnej domów towarowych, butików znanych projektantów i klimatycznych restauracji i kawiarni.

Bilet w obie strony kosztuje tylko 48 zł! Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem oraz ubezpieczenie na czas przejazdu.

Rezerwacji można dokonać na naszej stronie internetowej www.interglobus.pl/rezerwacja-biletu.html, mailowo biuro@interglobus.pl, telefonicznie tel. (+48) 91 48 50 422, (+48) 608 33 02 33, lub w naszym Biurze Obsługi przy ul. Kolumba 1 w Szczecinie.