AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2015-04-29
Zaplanuj podróż – KUP BILETY w naszym biurze
Planujesz podróż? Rozpocznij ją z Interglobusem! Jesteśmy otwarci dla Ciebie w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Kolumba 1.
 
 

W jednym miejscu zaplanujesz całą swoją podróż. Pomożemy Ci wybrać najbardziej korzystne połączenia na wszystkie przejazdy.

Oprócz naszych flagowych transferów na lotniska w Berlinie i Goleniowie, prowadzimy sprzedaż biletów na większość międzynarodowych linii autokarowych, m.in.: FlixBus, Sindbad, Becker-Reisen, Eurobus. Oferujemy również możliwość zakupu biletów
lotniczych - m.in. na linie: Ryanair, Wizzair, Easyjet, Airberlin, Germanwings, Norwegian, promowych do najbardziej popularnych europejskich portów, a także kolejowych Deutsche Bahn oraz PKP*.

Dostępne są u nas także ubezpieczenia dla podróżnych/ turystyczne, karty EURO26, ISIC, IYTC oraz ITIC, dzięki którym uzyskasz atrakcyjne zniżki na różne usługi w całej Europie, takie jak restauracje i hotele.

Jesteśmy otwarci dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-18.30 oraz w soboty od godz. 8.30 do 14.30. Serdecznie zapraszamy!
 
*Oferta dla firm.