AIRPORT TRANSFER

Follow me!

Polski
2016-10-18
Zmiany w obsłudze odcinka Koszalin–Szczecin
Informujemy, że z dniem 19.10.2016 r. następują zmiany w obsłudze odcinka Koszalin–Szczecin (linia: Koszalin–Szczecin-Berlin).
Od ww. dnia odcinek Koszalin–Szczecin będzie obsługiwany przez firmę Air-Transfer.pl, natomiast odcinek Szczecin-Berlin niezmiennie przez Follow me! Interglobus Tour.

Firma Air – Transfer będzie prowadziła sprzedaż biletów na stronie internetowej www.air-transfer.pl, na połączenie Koszalin–Szczecin. W celu zapoznawania się z nowym rozkładem jazdy oraz cennikiem prosimy kierować się na adres: www.air-transfer.pl
Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej firmy Air-Transfer oraz pod numerem telefonu 24h: +48 512 370 778, lub pisząc na adres e-mail: biuro@air-transfer.pl.
Ponadto informujemy, że zakupione wcześniej bilety Follow me! będą honorowane przez nowego przewoźnika, a pasażerowi będą podróżowali na dotychczasowych zasadach, bez dodatkowych opłat.
Informujemy równocześnie, że połączenia Szczecin–Berlin Schönefeld, Szczecin–Berlin Tegel-Berlin ZOB oraz Szczecin–Berlin Alexanderplatz–Berlin ZOO obsługiwane będą bez zmian, na dotychczasowych zasadach przez firmę Follow me! Interglobus.